Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus sit amet tortor nibh. Proin congue lacinia arcu a suscipit. Vivamus quis orci tortor. Ut suscipit augue velit, ut ullamcorper ligula dignissim et. Aenean nec tortor sollicitudin felis sollicitudin viverra at at dolor. Nunc nec rhoncus lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et maleuada fames.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus sit amet tortor nibh. Proin congue lacinia arcu a suscipit. Vivamus quis orci tortor. Ut suscipit augue velit, ut ullamcorper ligula dignissim et. Aenean nec tortor sollicitudin felis sollicitudin viverra at at dolor. Nunc nec rhoncus lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

ADRES

Street Impero, 23 - Rome ( Italy )

TELEFON

+12345456576

Bizim rooms

Kaz Dağları

Giallo Suite

2 KONUK

59 m²

Güneşten gelen mutluluk, neşe ve yaşam için coşku yaratan bir renktir sarı. Perdeleri açtığınızda yeşilyurt köyünün doğal ve canlı ışığıyla buluşmasını izleyebilirsiniz. Terasa çıktığınızda ise doğaya ve doğala dokunma hissiyle bütünleşeceksiniz.

REZERVASYON YAP 4500 ₺
Şömine Klima Mini Buzdolabı İtalyan Devon tasarım küveti Çay & Kahve İmkanı Full HD TV Dijital Oda Kasası Ütü Ve Ütü Masası Yastık Menüsü Saç Kurutma Makinesi Acqua di Parma Banyo Ürünleri Nespresso Kahve Makinesi Oda Servisi Hızlı Kablosuz İnternet (ücretsiz) TAM BİLGİ

Kaz Dağları

Blu Suite

2 KONUK

55 m²

Mavinin sakinleştirici ve dinlendirici özelliğinin yansıdığı Blu Suite, ilhamını denizden ve kazdağlarının masmavi gökyüzünden aldı. Ahşap platformda yer alan jakuzi ile doğanın güzelliğini doğanın içinde seyrederek huzurun deneyimlendiği bir mekandır Blu.

REZERVASYON YAP 4500 ₺
Şömine Klima Mini Buzdolabı Çay & Kahve İmkanı Full HD TV Dijital Oda Kasası Ütü Ve Ütü Masası Yastık Menüsü Saç Kurutma Makinesi Acqua di Parma Banyo Ürünleri Nespresso Kahve Makinesi Oda Servisi Hızlı Kablosuz İnternet (ücretsiz) Jakuzi TAM BİLGİ

Kaz Dağları

Verde Suite

2 KONUK

80 m²

Hayatı paylaşma ve uyumlu olma anlamlarından yola çıkarak, doğanın içindeki terası ile Casa Mila’nın en büyük Suite’inin keyifli resmidir Verde. Fransız şöminesi ile ateş, doğa ve konforun uyumudur.

REZERVASYON YAP 5250 ₺
Şömine Klima Mini Buzdolabı İtalyan Devon tasarım küveti Çay & Kahve İmkanı Full HD TV Dijital Oda Kasası Ütü Ve Ütü Masası Yastık Menüsü Saç Kurutma Makinesi Acqua di Parma Banyo Ürünleri Nespresso Kahve Makinesi Oda Servisi İtalyan Devon tasarım küveti TAM BİLGİ