Casa Mila / Trattoria Leo

Konforlu bir ortamda doğayı yeniden keşfedin

Kazdağlarının eşsiz oksijeni, denizi ve doğasıyla beraber maviyle yeşilin birleştiği Yeşilyurt köyünde doğa ile bütünleşip kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konfor sunup ‘’Mia casa e tua casa’’ ‘’Bizim evimiz sizin eviniz’’ mottosuyla yola çıkarak tasarladığımız,

Odalarımızı en ince ayrıntılarına kadar düşünerek ünlü tasarımcıların marka dokunuşlarıyla oluşturduk.

İlhamımızı ailemizin küçük kızı Mila’dan ve Akdeniz kültürünün yaşam felsefesinden aldık. Sizleride bir aile sıcaklığında bölgenin lokal tatlarından, doğanın renklerinden ve nefesinden yola çıkarak huzur dolu bir yaşam tarzına dönüştürdüğümüz evimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Otelimizin bünyesinde bulunan oğlumuz Leo’nun ismiyle oluşturduğumuz İtalyan restoranımızda uzun sofralarda kaynaşma ve paylaşma duygusunu, günün her saatinde ayrı keyif alacağınız farklı konfor alanları sunarak her anın tadını çıkarmanız için Trattoria Leo’yu tasarladık.

Sizlere özel Türk ve İtalyan kahvaltımızla, imzalı kokteyllerimizle ve şefimizin hazırladığı hepsi birbirinden lezzetli aperatifler, atıştırmalıklar, sürpriz günlük tatlar, makarnalar, yöresel lezzetlerle harmanlanmış etler ve muazzam pizzalarıyla Trattoria Leo misafirlerini ağırlamayı bekliyor.